Czytaj więcej: Gala nadania certyfikatów ,,Zakup Prospołeczny

25 czerwca 2018r. po raz kolejny odbyło  się wręczenie certyfikatów ,,Zakup Prospołeczny” dla najlepszych Podmiotów Ekonomii Społecznej działających na Lubelszczyźnie. Kupując produkty opatrzone tym znakiem angażuje się w pomoc i wspiera miejsca pracy osób niepełnosprawnych. W tym roku Kapituła Certyfikująca przyznała kolejnym podmiotom Ekonomii Społecznej prawo do posługiwania się tym znakiem. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 w Lublinie. Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej został wyróżniony otrzymując certyfikat potwierdzający prawo do posługiwania się promocyjnym znakiem jakości w kategorii usługa gastronomiczna i cateringowa. Podczas Gali certyfikat dla Zaz w Łęcznej odebrała dyrektor Zakładu Pani Małgorzata Paprota.

 

 

 

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/di/84_239_thumb_20151021_101958.jpg'
There was a problem loading image 'images/di/84_239_thumb_20151021_101958.jpg'
Czytaj więcej: Konferencja ,,Upowszechnianie modelu spółdzielni socjalnej zakładanej przez osoby prawne przy...

Dnia 21 października 2015r. w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej odbyła się konferencja na temat tworzenia spółdzielni socjalnych przez osoby prawne przy podmiotach reintegracyjnych takich jak Zakłady Aktywności Zawodowej czy Warsztaty Terapii Zajęciowej. Inicjatorami a także prowadzącymi to spotkanie byli: Pani Renata Nowinowska – Dyrektor Zakładu Aktywności Zawodowej w Słupcy, współtwórca Spółdzielni Socjalnej ,,Dobry Adres”, Pani Edyta Antkowiak – Kierownik Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Fundacji im. Królowej Polski św. Jadwigi, Pan Krzysztof Błaszczyk – doradca kluczowy i biznesowy, współpracujący z kilkunastoma spółdzielniami socjalnymi osób prawnych,
a także Pani Joanna Żołądkowska – współautorka podręcznika o spółdzielniach socjalnych. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej reprezentowała Pani Małgorzata Mądry, Starostwo Powiatowe w Łęcznej Pan Kazimierz Radko. Na konferencji obecni byli również Dyrektorzy i Kierownicy Zakładów Aktywności Zawodowej Województwa Lubelskiego, Kierownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Kierownicy Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Spotkanie było okazją do wymiany dobrych praktyk, związanych z zakładaniem spółdzielni socjalnych przez podmioty reintegracji społecznej, budowaniem partnerstwa wokół spółdzielni socjalnej – na rzecz rozwoju ekonomii społecznej. Poprzez tworzenie spółdzielni socjalnych osoby zagrożone wykluczeniem społecznym mają szansę na powrót do aktywnego życia społecznego. Spółdzielnie Socjalne powstające przy ZAZ
są kontynuacją procesu rehabilitacji rozpoczętej w ZAZ, szansą dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym do powrotu na rynek pracy. Spółdzielnie Socjalne osób prawnych dają możliwość stabilnego rozwoju ekonomii społecznej w danym regionie, są rozszerzeniem miejsc pracy m.in.: dla osób niepełnosprawnych i szansą na lepsze życie. Prelegenci przedstawili dobre przykłady Spółdzielni Socjalnych utworzonych z pracowników ZAZ i z uczestników WTZ w Polsce.

 

Logowanie

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej

dyrektor: Danuta Grzechnik

 

tel./fax.: +48 81 752 29 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

url: www.zaz.leczna.pl

 

Adres:

21-010 Łęczna, ul. Krasnystawska 52

GPS: 51.290776,22.879326

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej 21-010 Łęczna, ul. Krasnystawska 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Dyrektora jest – Sławomir Zagojski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowaną do nas korespondencję (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z nadawcami korespondencji).
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres siedziby: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do tego, żeby odpowiedzieć na Pani/Pana korespondencję.

 

 


 

© 2020 Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej