10 - lecie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej.

t_250_250_16777191_00_images_D7K5969_min.jpgW dniu 07 grudnia 2016r. Dyrekcja i Pracownicy  wraz z zaproszonymi z tej okazji Gośćmi  świętowali  jubileusz 10-lecia utworzenia i działalności Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej. Była to okazja do wręczenia odznaczeń państwowych dla osób, które przyczyniły się do rozwoju instytucji. Aktu uroczystej dekoracji dokonał Wicewojewoda Lubelski Pan Robert Gmitruczuk. Dyrektor PZAZ otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi,
a czterech pracowników – Złote Medale za Długoletnią Służbę.

- Miarą każdej instytucji, każdego urzędu są osoby, które ją wypełniają i jej służą, a kiedy służą dobrze winni być docenieni. Jest mi niezmiernie miło, ze w dniu dzisiejszym w imieniu Prezydenta RP będę mógł uhonorować osoby zasłużone dla tej wyjątkowej instytucji – powiedział wicewojewoda Robert Gmitruczuk przed rozpoczęciem aktu dekoracji odznaczonych osób.

Jubileusz 10 – lecia PZAZ  swoją obecnością  zaszczycili mile widziani przez Nas goście. Obecni byli Pan Jan Bielecki   – poseł na Sejm RP VIII Kadencji, Dyrektorzy:  Lubelskiego oddziału PFRON,  Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, Starosta Powiatu, Zastępca Burmistrza Miasta Łęczna, Dyrektorzy zaprzyjaźnionych Zakładów Aktywności Zawodowej, Dyrektorzy jednostek powiatowych
a także  Partnerzy Biznesowi - przedstawiciele firm, z którymi przez wiele lat współpracujemy.

Uroczystość swoją obecnością uświetniła zaprzyjaźniona z nami  od wielu lat redaktor Radia Lublin – Pani Ewa Dados.  Były kwiaty, życzenia, wspomnienia…… Łzy szczęścia i wzruszenia. W części artystycznej zaśpiewała dla nas Pani Agnieszka Wiechnik – uczestniczka programu Must  Be The Music wprowadzając nas pięknie w atmosferę świąteczną.

Po części artystycznej Goście udali się na poczęstunek przygotowany przez pracowników naszego Zakładu.

Jubileusz 10-lecia, jak każdy jubileusz jest okazją do podsumowań, ale także do wyznaczania sobie nowych celów i planów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i z nową energią wkraczamy w kolejne dziesięciolecia. Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy byli z nami przez te wszystkie lata, wspierali nas i obdarzyli nas zaufaniem. Mamy nadzieję, że kolejne lata naszej działalności będą równie owocne – czego sobie życzymy.

 

t_200_130_16777191_00_images__D7K6002_min.jpgt_200_130_16777191_00_images__D7K6000_min.jpg

 

 

© 2020 Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej