Informujemy o przedłużeniu do 6 sierpnia 2018r. naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego.

Oferujemy Państwu szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie pracownika remontowo - budowlanego a po zakończeniu szkolenia  płatne staże zawodowe w Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych lub na otwartym rynku pracy.

Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj – zakładka „Dokumenty do pobrania”.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 do 6 sierpnia br. do godziny 15.00

 

Rozpoczynamy kolejną turę naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego.Aktualnie oferujemy szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie pracownika remontowo – budowlanego a po zakończeniu szkolenia  płatne staże zawodowe w Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych lub na otwartym rynku pracy.Nabór trwa od 11 do 25 lipca 2018r.Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj – zakładka „Dokumenty do pobrania”. Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 do 25 lipca br. do godziny 15.00

 

Osoby z niepełnosprawnością zamieszkałe na terenie powiatu łęczyńskiego, zatrudnione w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej zachęcamy do zgłaszania się do udziału w projekcie „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”.

Oferujemy Państwu bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy w zawodzie pracownika utrzymania zieleni miejskiej a po zakończeniu szkolenia płatne staże zawodowe w Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych lub na otwartym rynku pracy, wraz z dalszym zatrudnieniem

Nabór formularzy zgłoszeniowych trwa od 4 do 18 czerwca 2018r.

Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj – zakładka „Dokumenty do pobrania”.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 do 18 czerwca br. do godziny 15.00

Rozpoczynamy kolejną turę naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego.

Aktualnie oferujemy szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie pracownika utrzymania zieleni miejskiej a po zakończeniu szkolenia płatne staże zawodowe w Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych lub na otwartym rynku pracy.

Nabór trwa od 20 kwietnia 2018r. do 14 maja 2018r.

Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj – zakładka „Dokumenty do pobrania”.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 do 14 maja br. do godziny 15.00

 

Rekrutacja do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”

Rozpoczynamy III-cią turę naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego.  

W ramach projektu oferujemy m.in. szkolenia umożliwiające nabycie, podniesienie lub zmianę kwalifikacji zawodowych w branży gastronomicznej oraz usługach prania chemicznego, a także płatne staże zawodowe w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej lub na otwartym rynku pracy.

Nabór trwa od 15 do 30 listopada 2017r.

Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://arsg.lublin.pl/projekty/kamienie-milowe-w-rehabilitacji-spoleczno-gospodarczej-osob-z-niepelnosprawnoscia/– zakładka „Dokumenty do pobrania”.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 do 30 listopada br.