?Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem?

Hipokrates

Szanowni Państwo,

pragnę przedstawić ofertę Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej. Specjalizujemy się w żywieniu zbiorowym i możemy zaopatrywać w całodzienne posiłki placówki specjalistyczne, zakłady pracy, szkoły, przedszkola i inne.

Zdrowe żywienie wpływa na kondycję człowieka, jego stan fizyczny i psychiczny. Gwarantujemy wysoką jakość przygotowywanych posiłków, odpowiednią kaloryczność i smak stosownie do wieku, stanu zdrowia osób korzystających z naszej kuchni. Od trzech lat gotujemy dla naszych Gości serwując dania zimne i gorące w Barku. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu dań dietetycznych dla placówek całodziennego żywienia jak również w organizacji imprez cateringowych, które przygotowujemy we wskazanym przez naszych Gości miejscu bądź u nas w Zakładzie. Są to m.in.: bankiety w formie bufetu szwedzkiego czy imprezy zasiadanej, imprezy firmowe/eventy- szkolenia/ konferencje, imprezy promocyjne, imprezy okolicznościowe- rocznice, urodziny, chrzciny, komunie, dania na wynos - dla większej grupy osób zamówienie dowozimy na miejsce, Gości indywidualnych zapraszamy do Zakładu osobiście. Dysponujemy profesjonalną pracownią gastronomiczną, sprzętem do obsługi imprez cateringowych, wykwalifikowanymi kucharzami, obsługą kelnerską oraz transportem.

Zatrudniamy specjalistę dietetyka. Na specjalne życzenie dostosowujemy nasze menu do tematu spotkania/imprezy. Poprzez indywidualne podejście do klienta jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jak również spełnić Państwa oczekiwania. Naszym atutem jest zatrudnianie osób niepełnosprawnych i posiadanie statusu zakładu aktywności zawodowej, firmy współpracujące z nami mogą korzystać z obniżenia obowiązkowych wpłat na PFRON.

Z wyrazami szacunku,

dyrektor Małgorzata Paprota