Przyjmujemy zamówienia na:

  • pączek tradycyjny z marmoladą   3,50zł/szt
  • pączek z różą  3,70zł/szt
  • oponka 1,50zł/szt

Zamówienia prosimy składać telefonicznie

(81) 752-62-65

(81) 752-29-20

lub na Barku SP ZOZ do dnia 13.02.2023r.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

będzie dla Państwa magiczna i wyjątkowa,

a Nowy Rok obdaruje wszelką pomyślnością i szczęściem.

Zdrowia, radości i spokoju.

życzy Dyrektor i Pracownicy PZAZ w Łęcznej

 

 

 

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej zdobył III miejsce w konkursie ,,Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w 2022r. w kategorii Pracodawców zatrudniających od 50 do 249 pracowników.

Uroczysta Gala wręczenia nagród miała miejsce 10 listopada 2022r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych, wojewódzkich i samorządowych, pracowników służby BHP, społecznych inspektorów pracy, a także pracodawców wyróżniających się w sferze ochrony pracy.

 – Dziękujemy serdecznie Kapitule konkursu za przyznanie nam III miejsca w konkursie. To dla nas ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów konkursu. Cieszymy się, że doceniono nasze działania i wysiłek. Takie wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do działania, żeby praca w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej była komfortowa i bezpieczna.- mówiła dyrektor PZAZ w Łęcznej Danuta Grzechnik.

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej  w Łęcznej kontynuuje  rekrutację do projektu pt. "Drogowskaz - program reintegracji i rehabilitacji społeczno - zawodowej osób z niepełnosprawnościami", z którego mogą skorzystać osoby z niepełnosprawnością zamieszkałe na terenie powiatu łęczyńskiego

W ramach projektu oferujemy m.in. szkolenia umożliwiające nabycie, podniesienie lub zmianę kwalifikacji zawodowych w branży gastronomicznej a także płatne staże zawodowe w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łęcznej.

Nabór formularzy zgłoszeniowych prowadzony jest w terminie do 18 listopada 2022r.

Regulamin  rekrutacji i uczestnictwa w projekcie wraz z załącznikami dostępny jest tutaj:  https://www.lfr.lublin.pl/projekty/drogowskaz/

zakładka "Dokumenty do pobrania".

Dokumenty rekrutacyjne należy składać w  siedzibie Powiatowego Zakładu  Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52.

Zapraszamy!

W dniu 14 października 2022r. Lubelska Kapituła Certyfikująca przyznała Powiatowemu Zakładowi Aktywności Zawodowej w Łęcznej  ponownie Certyfikat " Zakup Prospołeczny".

Używanie Znaku jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i sprzedawanych produktów wykonanych w połączeniu z wyjątkową dbałością o wykorzystanie potencjału społecznego. Daje klientom możliwość dokonywania społecznie użytecznych wyborów konsumenckich, które wpływają na poprawę sytuacji życiowej osób potrzebujących, dotkniętych niepełnosprawnością.

Jako Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej rehabilitujemy osoby niepełnosprawne i uczymy je pracować, dobrze pracować. Jesteśmy samorządowym zakładem budżetowym łączącym elementy biznesu z wrażliwością społeczną.

Z dużym przeświadczeniem możemy podkreślić, że od 2017 roku wspomagamy proces budowania społeczeństwa obywatelskiego.